مشق آزادگی

مشق آزاد من از زندگی ...

 

 

بسم الله ...

The blog of Me: A Nosy, Liberal-Fundamentalist, ICT-Lover Creature from Iran

>> خوش آمدید <<

** توجه: **
- اگر شله قلمکار بودن این وبلاگ اذیتتان می‌کند، از دسته‌بندی‌هایی که کمی پایین‌تر آمده کمک بگیرید!
- برای اینکه بیشتر درباره وبلاگ و من بدانید، می‌توانید به پیوندهای قرارگرفته در بالای وبلاگ (زیر عنوان) مراجعه کنید.
- این وبلاگ بر روی سرویس بلاگ بیان و با آدرس rahmanpour.ir در دسترس است. متاسفانه بدلیل عملکرد نادرست سامانه بیان، لینک‌های قبلی که با آدرس اولیه rahmanpour.blog.ir بودند، بر روی آدرس جدید فوروارد نشده‌اند. اگر لینکی باز نشد لطفا بخش .blog را از آدرس آن حذف کنید تا باز شود.
- استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع و درج پیوند (لینک) به آن کاملا آزاد است.

سرم به دنیی و عقبی فرو نمی‌آید ...
تبارک الله از این فتنه‌ها که در سر ماست!
(حضرت حافظ)

۲ مطلب در شهریور ۱۳۹۴ ثبت شده است

#درس_هایی_از_زندگی_برای_زندگی  

احمقانه‌ترین کار ممکن اینه که آدم سعی کنه همه کارها رو به بهترین شکل ممکن انجام بده!

اگر برای رسیدن به هدفی انجام برخی کارهای غیر ضروری دیگر هم لازمه، فقط باید اون‌ها رو در حدی انجام داد که OK باشه و بشه از اون مرحله گذشت.

پانوشت: اگر با دید الان، دوباره به درس و دانشگاه برگردم، روی خیلی از درس‌ها بیش از پاس شدن وقت نمیذارم و به جاش روی درس‌های اساسی‌تر برای ادامه مسیر، بیشتر تمرکز میکنم. البته خوشبختانه تا حدی این کار رو کردم؛ حداقل قسمت اولش رو! :))

  • ۰ نظر
  • ۱۵ شهریور ۹۴ ، ۱۰:۵۱
  • علی

الحمدلله قسمت شد و فیلم #محمد_رسول_الله (ص) رو همراه یکی از دوستان در اولین روز اکران تماشا کردیم. به نظرم در مجموع فیلم خوبی بود و به زاویه‌ای از زندگی #پیامبر پرداخته که کمتر دیده شده و بشدت نیاز این روزهاست.
چند توصیه برای لذت بیشتر از فیلم: به هیچ وجه سعی نکنید اثر #مجید_مجیدی رو با فیلم #الرساله مصطفی عقاد مقایسه کنید، چون دو سبک و نگاه متفاوت دارن. از ریتم کند اواسط فیلم دلسرد نشید و صبر داشته باشید. خیلی در بند بودجه فیلم و انتظارات عجیب و غریب نباشید. و نهایتا با توجه به عدم عادت ما ایرانی‌ها به سانس‌های سه ساعته، دستشویی قبل از فیلم و آب برای داخل سالن فراموش نشه!
چنین فرصتی در سینمای ایران هر روز تکرار نمیشه، پس از دستش ندید و اطرافیانتون رو هم به دیدن فیلم ترغیب کنید!

#فیلم_محمد_رسول_الله #فیلم #فیلم_محمد_ص #muhammad #muhammadmovie #muhammad_movie #movie

Muhammad Movie


در کنار فیلم محمد (ص) که در عکس قبل درباره‌اش نوشتم، گشتن در مجتمع نسبتا تازه تاسیس #چارسو هم (در تقاطع حافظ-جمهوری) تجربه جالبی بود! هم از لحاظ میزان تفاوت فاحش با مجتمع بی در و پیکر علاءالدین که تنها چند قدم باهاش فاصله داره و هم فضاهای گسترده‌ای که برای امکانات رفاهی-تفریحی در نظر گرفته شده. و البته اتفاقات عجیب هم کم ندیدیم! نمونه‌اش همین قسمت بالای عکس که تا چند لحظه قبلش یه گروه رو استج راک میزدن و یه سری هم کف زمین نشسته بودن، برخی‌شون با تیپ هیپی‌های چهار دهه قبل امریکا! :-)
کلا جالب بود؛ سالن سینماش هم خوب بود، به خصوص صداش، اما در مقایسه با پردیس‌های خوب میتونست بهتر باشه ... .

مجتمع چارسو

اینستاگرام من: https://instagram.com/alirahpou


پانوشت: این روزها به دلایل مختلف و از همه مهم‌تر تنگنای زمانی، فرصت کافی برای نشستن و نوشتن در وبلاگ را پیدا نمی‌کنم؛ از این رو اگر از خوانندگان وبلاگ بوده و در اینستاگرام هستید، خوشحال میشوم آنجا بیشتر در ارتباط باشیم.

  • ۰ نظر
  • ۰۶ شهریور ۹۴ ، ۱۱:۴۹
  • علی